Vyberte stránku

Volby do Senátu 2018

Volební obvod Náchod

 

 

ČTYŘLÍSTEK priorit pro spokojený život

 

Dostupné byty, zvlášť pro mladé rodiny a seniory
Obchvat Náchoda a Jaroměře, dostavba R 11
Služby – zdravotní a sociální, pro seniory i rodiče
Turismus a přeshraniční spolupráce

 

Náchodsko se pyšní svými pracovitými obyvateli, přírodními a kulturními zajímavostmi i množstvím historických památek. Z těchto důvodů je náš region stále oblíbenějším cílem našich i zahraničních návštěvníků. Je proto třeba aktivně rozvíjet všechny oblasti turistického ruchu, včetně projektů příhraniční spolupráce a důležitá je i obnova tradičního lázeňství.

 

K plné spokojenosti obyvatel i hostů chybí mnoho let odkládané pokračování dálnice D11 ve formě rychlostní komunikace a životně důležité obchvaty měst Jaroměře a Náchoda.

 

Práce je u nás sice dost, ale mzdy a platy většinou neodpovídají úsilí a potřebám lidí.

 

Zdraví je pro nás pro všechny tou nejdůležitější věcí. Je nezbytné zajistit dostupné a kvalitní zdravotnické služby. Proto je nutné dokončit rekonstrukci náchodské nemocnice a podporovat všemi prostředky pohotovostní služby i péči praktických, dětských a ambulantních lékařů.

 

Aby se všem lidem v našem regionu skutečně dobře žilo, je třeba postavit z veřejných finančních prostředků dostupné nájemní byty pro mladé rodiny a seniory, zajistit všechny druhy sociálních služeb a předškolní zařízení, včetně jeslí pro děti do tří let.

 

Na řešení všech těchto problémů se v Senátu zaměřím.

Komunální volby – Náchod 2018